Oferta

Wynajem busów Wrocław Bus Partner

Potrzebujesz wynająć busa do pracy?

Potrzebujesz wynająć busa do pracy? a może ładowny osobowy samochód na wycieczkę? Bus Partner to idealne rozwiązanie dla Ciebie, twoich bliskich lub twojej firmy. Zależy nam by nasz klient otrzymał usługę najwyższej jakości, taką która w 100% spełni jego oczekiwania.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwanim przygotowaliśmy w swojej ofercie wynajem busów Wrocław. Proponujemy Państwu wynajęcie busów, którymi obsługujemy małe grupy na terenie całego kraju i poza jego granicami. Busy są wyposażone w pasy bezpieczeństwa i klimatyzacje. Jeżeli zdecydują się Państwo na wynajęcie takiego busa to jego koszt jest liczony na podstawie ryczałtu lub za kilometr. Ceny liczone są  indywidualnie pod każdy wyjazd, do cen doliczamy parkingi i opłaty drogowe. Przy wyjazdach wielodniowych należy doliczyć zakwaterowanie i wyżywienie dla kierowcy/ów.

Busy 16 - 19 osobowe + kierowca

Wyposażone w wygodne regulowane  fotele z pasami bezpieczeństwa, klimatzacje, USB do ładowania. Każdy pojazd posiada mikrofon, bagażnik i ogrzewanie postojowe. Wynajęcie liczone jest na podstawie ryczałtu lub za kilometr. Mercedesy sprinter roczniki  2022 - 2023, 16 - 19 osobowe + kierowca. 


Busy 20 osobowe + kierowca

Wyposażone w wygodne regulowane  fotele z pasami bezpieczeństwa, klimatzacje, USB do ładowania. Każdy pojazd posiada mikrofon, bagażnik i ogrzewanie postojowe, lodówka i szyby panoramiczne. Wynajęcie liczone jest na podstawie ryczałtu lub za kilometr. Mercedesy sprinter roczniki  2020 - 2023, 20 osobowe + kierowca.