Wynajem busów Wrocław Bus Partner

Potrzebujesz wynająć busa do pracy? duży autokar na wesele? a może ładowny osobowy samochód na wycieczkę? Bus Partner to idealne rozwiązanie dla Ciebie, twoich bliskich lub twojej firmy. Zależy nam by nasz klient otrzymał usługę najwyższej jakości, taką która w 100% spełni jego oczekiwania.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwanim przygotowaliśmy w swojej ofercie wynajem busów Wrocław. Proponujemy Państwu wynajęcie busów, którymi obsługujemy małe grupy na terenie całego kraju i poza jego granicami. Busy są wyposażone w pasy bezpieczeństwa i klimatyzacje. Jeżeli zdecydują się Państwo na wynajęcie takiego busa to jego koszt jest liczony na podstawie ryczałtu lub za kilometr. Ceny liczone są  indywidualnie pod każdy wyjazd, do cen doliczamy parkingi i opłaty drogowe. Przy wyjazdach wielodniowych należy doliczyć zakwaterowanie i wyżywienie dla kierowcy/ów.


Busy na 20 miejsc.

Posiadają pasy bezpieczeństwa i klimatyzacje  dla wszystkich pasażerów oraz dvd. Wynajęcie liczone jest na podstawie ryczałtu lub za kilometr.

Polecamy nasze nowe busy mercedes sprinter : 2015 rok , 20 osobowy + kierowca ,wyposażony w wydajne ogrzewanie i klimatyzacją, dvd, silniki euro 6 mikrofon, 3 punktowe pasy na fotelach, fotele pół skórzane regulowane do tyłu i na boki, duży bagażnik- pojazd przedłużany