Oferta BusPartner w zakresie przewozy osobowe Wrocław

Przewóz osób z Buspartner

Przewóz osób Wrocław - Dolny Śląsk z BusPartner

Jesteśmy firmą transportową, specjalizującą się w przewozach osobowych. Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Odbiorcami naszych usług są zarówno klienci indywidualni, szkoły jak i międzynarodowi touroperatorzy. Zajmujemy się przewozem osób na terenie Wrocławia, Dolnego Śląsku, ale też na terenie całej Europy. Bezpieczeństwo i zadowolenie klienta to dla nas sprawa priorytetowa.

Bus Partner prowadzi również przewóz pracowników po Wrocławiu i do pobliskich zakładów pracy. Transport osób prowadzony jest busami 7-9 miejsc oraz 20-30 osobowymi . Wszystkie busy, wyposażone są w ogrzewanie i klimatyzację. Ceny za taką usługę obliczane są indywidualnie w zależności od trasy, ilości obsługiwanych zmian i od środka transportu. Zapraszamy do współpracy również nowo powstałe firmy, chętnie przygotujemy wycenę i doradzimy optymalny transport.

W naszej ofercie przewóz osób Wrocław posiadamy nowoczesne i doskonale wyposażone mini autokary i busy. Każdy pojazd firmy Bus Partner posiada niezawodne pasy bezpieczeństwa, ogrzewanie i klimatyzację. Ponadto mini autokary wyposażono lodówkę i barek, co dodatkowo podniesie komfort Państwa podróży.

Jeżeli macie Państwo pytania to zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub rozmowy telefonicznej w celu ustaleń szczegółów na temat przewozów osobowych.